| Регистрация |
Посмотреть весь список компаний рубрики: Театры
|
Новости компании
|
АФИША...
Муніципальний театр „Київ” – не просто ще один новий столичний театр – він має особливе обличчя, особливий формат.
По-перше, це театр, що прагне зробити стольний град тотально театральним – не лише в центрі, а і далеко від нього. Адже саме так виглядають європейські столиці. Ми не боїмося глобальних планів – створення малих і великих сцен на обох берегах Дніпра. Тому керівництвом театру розроблено план відкриття малих сцен в 10 районах міста. Поки що всі репетиції театру і показ вистав проходять в орендованих приміщеннях. Та починаємо все-таки з серця столиці – Андріївського узвозу, де символічно саме в домі Музею І.Кавалерідзе зародився майбутній театр. Його предтечею став незалежний театр із промовистою назвою „Четверта стіна”, заснований режисерами народним артистом України Валерієм Нєвєдровим та заслуженим артистом Анатолієм Тихомировим. Саме тут формувався творчий кістяк, виникли перші вистави та задуми. Деякі вистави, вже оновлені, увійдуть і в репертуар „Києва”.
Формально "Муніципальний театр "Київ" було створено згідно рішення VII сесії XXXIV скликання Київської міської ради від 24.06.2004 року. Але фактично театр почав набирати свій склад лише з серпня 2006 року, коли нарешті одержав фінансування.
Друга виразна риса театру – його сучасність і спрямованість на національні особливості. Ми виступаємо проти театру, як музею, сповідуючи живий театр, такий, що відчуває зі сльозами чи сміхом біль і радість свого народу, дихає з ним в унісон, розуміє свій час, його ритм і неповторність.
Тому у підборі репертуару пріоритетною стала саме сучасна українська драматургія, яка зазвичай займає так мало місця в інших театрах, які віддають перевагу класиці. Саме тому при театрі створено Центр сучасної драматургії, куди запрошено талановитих молодих драматургів. Очолюють центр завідуюча літературною частиною театру, талановитий драматург, голова Конфедерації драматургів України Неда Неждана, а також режисер і драматург Олександр Мірошниченко. Мета Центру – не лише апробація нових драматичних творів, надання можливості сценічного втілення для молодих авторів, створення ярмарку нових п’єс, а й створення живого поля нового театру для акторів, режисерів, художників, критиків насамперед, молодих, експериментальної лабораторії сучасного національного театру.
Проте театр не замикається виключно на одній лінії нової драми, а прагне творити різножанрово, різнопланово, різностильово. "Київ" був створений за українською традицією саме, як театр музично-драматичний, який може мати широкий жанровий діапазон вистав: драма, комедія, мюзикл, балет тощо. Це універсальний театр, де може бути нове прочитання класики і апробація пошуків сучасної іноземної п’єси, камерні вистави і масштабні видовищні дійства, суто драматичний театр і музичний, вербальний і пластично-видовищний.
В штатному розкладі театру нині 73 особи: (з них 25 акторів, а також музичний гурт "Друга ріка"). Акторський склад театру - це переважно молоді універсальні актори (переважно недавні випускники Київського Національного Університету Театру, Кіно і Телебачення ім. І.К. Карпенка - Карого).
ВНИМАНИЕ! Убедительная просьба писать только отзывы и комментарии по
работе данной компании (впечатления от товаров и услуг, о сервисе
обслуживания, компетентности персонала).
|
hjtifgyjd
| e-mail: hjtukg |
2012-05-24 13:30:54
Шановні глядачі!!!
Поспішайте до Муніципального театру «Київ» адже залишилося всього 4 вистави в цьому сезоні!!! 25.05 о 19. 00 запрошуємо на пікантну комедію про людську гідність, кохання, гроші – "Циліндр" (режисер – Костянтин Лінартович), 26.05 о 19. 00 «Украдене щастя». Ця вистава – вічна класика, проте її актуальність Ви обов’язково відчуєте у постановці Миколи Яремківа. Ця вистава не дозволить Вам залишитись байдужими, 27.05 о 12.00 «Троє поросят», а о 19. 00 пропонуємо відпочити від усіх турбот та щиро посміятися на виставі «Моя дружина – брехуха» (режисер – з. а. України Анатолій Тихомиров).
Забронювати квитки можна за номером 229 10 92, 294 09 09
Детальну інформацію дивіться на сайті http://www.teatr-kiev.kiev.ua/
Звертаємо увагу на те, що театр влітку працювати не буде, тому що триватиме репетиційний процес підготовки нових постановок та гастролі трупи. З нетерпінням чекаємо на Вас восени!!!!
аня
| e-mail: пошнг |
2012-05-16 12:36:37
а ми були на виставі "Абрикосовий рай"
вы достойны оваций
признаний с славы,
и огней папарацци,
и возгласов "Браво"!!!!
алла
| e-mail: нгшгл |
2012-05-16 12:21:58
ми також дивилися виставу "Варшавська мелодія". Дуже зворушлива істрія з прекрасно граючими акторами і чудовою постановкою, яка реально чіпляє за душу. І музика того часу дуже впливає на відчуття спектаклю. гарні актори, та хотілося, щоб Хелена співала насправді, це єдине. а вистава дуже жива, реальна, ми винисли багато прекрасних мотивів в душі. дякуємо!!!!
юлія
| e-mail: впекар6е |
2012-05-16 12:12:03
я дивилася виставу "Варшавська мелодія". Величезне спасибі за Вашу акторську майтерність. я в захваті. і в ночі буде снитися продовження вистави. дуже дякую!!!!
галина
| e-mail: galina@ukr.net |
2012-05-07 14:02:52
смотрела с мужем спектакль "Фентезі з життя саксофоніста".спасибо за чудесные минуты, которые помогли мне открыть и свои тайные уголки своей души!! спасибо!! готова посмотреть ещё раз. может откроется ещё что-то необычное!!
лена
| e-mail: olena@ukr.net |
2012-05-07 13:47:19
мы тоже ходили на "Варшавскую мелодию". благодарим всех за спектакль!!! очень хорошая игра актёров и робота режиссёра !! все очень актуально и современно!! спасибо.
ліна
| e-mail: lina@ukr.net |
2012-05-07 13:42:43
ми ходили на виставу "Варшавська мелодія" 6 травня. я дуже вдячна режисеру за чудову постановку, де показані високі людські почуття, а також акторам, які чудово передали ці почуття глядачам. виставу переглядали заматумавши подих. отримали море задоволення. дякуємо вам.
гшншгп
| e-mail: нглег |
2012-05-04 14:04:01
РЕПЕРТУАР
ТРАВЕНЬ 2012 року
04. 05 Пт. \"Моя дружина – брехуха\"
комедія 1900 М.Мейо і М.Еннекен Мала сцена
05.05. Сб. \"Троє поросят\"
казковий мюзикл 1200 А.Тихомиров Мала сцена
\"Fantasy з життя саксофоніста\"
фентазі 1900 ПРЕМ’ЄРА
Матей Вішнєк Мікро сцена
06.05. Нд. \"Терем-Теремок\"
казковий мюзикл 1200 Самуїл Маршак Велика сцена
. \"Варшавська мелодія\"
історія про кохання 1900 ПРЕМ’ЄРА
Леонід Зорін Мала сцена
11. 05 Пт. \"Циліндр\"
комедія 1900 Едуардо де Філіппо Мала сцена
12. 05 Сб. \"Троє поросят\"
казковий мюзикл 1200 А.Тихомиров Мала сцена
\"Абрикосовий рай\"
Love story 1900 О.Ісаєва Мала сцена
13.05 Нд. \"Як стати справжнім бегемотом\"
казковий мюзикл 1200 О.Вітер Мала сцена
\"Варшавська мелодія\"
історія про кохання 1900 ПРЕМ’ЄРА
Леонід Зорін Мала сцена
18.05. Пт. \"Моя дружина – брехуха\"
комедія 1900 М.Мейо і М.Еннекен Мала сцена
19.05. Сб. \"Муха-цокотуха\"
казковий мюзикл 1200 К.Чуковский Велика сцена
\"Fantasy з життя саксофоніста\"
фентазі 1900 ПРЕМ’ЄРА
Матей Вішнєк Мікро сцена
20.05. Нд. \"Терем-Теремок\"
казковий мюзикл 1200 Самуїл Маршак Велика сцена
25.05 Пт. \"Циліндр\"
комедія 1900 Едуардо де Філіппо Мала сцена
26.05. Сб. \"Украдене щастя\"
драма 1900 ПРЕМ’ЄРА
І.Франко Велика сцена
27.05. Нд. \"Троє поросят\"
казковий мюзикл 1200 А.Тихомиров Мала сцена
\"Моя дружина – брехуха\"
комедія 1900 М.Мейо і М.Еннекен Мала сцена
Приймаються колективні заявки на придбання квитків за тел.: 294 09 09
Адреса театру: Русанівська набережна, 12.
(ст. метро Лівобережна, вихід до готелю «Турист», маршр. № 249, 178.)
Директор-художній керівник театру – Невєдров Валерій Миколайович
Контактні телефони – 229 10 92, 294 09 09
Сайт театру: www.teatr-kiev.kiev.ua
Пізнавайте світ мистецтва разом з нами!
Завжди раді бачити Вас на виставах нашого театру!
Інформацію та пропозиції по вдосконаленню роботи театру надсилайте на адресу
olga-teatr-kiev@ukr.net або висловлюйте по телефону 294 08 91.
марго
| e-mail: margo@ukr.net |
2012-04-26 13:45:50
Ходила на виставу "моя дружина-брехуха" дуже цікава, весела вистава. гра акторів сподобалася. не затянута, вдало підібрана музика, клстюми.
аліна
| e-mail: alina@ukr.net |
2012-04-26 13:33:29
дивилися "Варшавську мелодію". дуже вдячна за відчуття поза часом. Впевнена, що всі глядачі поринули і переживали разом з головними героями.
олеся
| e-mail: olesy@ukr.net |
2012-04-06 15:54:06
Смотрели спектакль "Моя жена - лгунья" Огромное спасибо всем артистам за подаренную радость и прекрасное настроение!! Успехов и счастья!! Большое спасибо!!!!!
виктор
| e-mail: viktor@ukr.net |
2012-04-06 15:29:26
Смотрел спектакль "Украдене щастя" . Большое спасибо за спектакль, очень впечатлило!!! Настоящее высшее искусство !!!! Артисты - молодцы!!! Играли на все 100%!! Театр уютный, хочется еще приходить!!!
дарина
| e-mail: daryna@ukr.net |
2012-04-06 15:05:03
Восхищает игра!!! Очень много впечатлений остается. Очень красивые актёры. Восхищает их творческий потенциал и готовность дать зрителю столь много...
марина
| e-mail: marina@ukr.net |
2012-04-03 13:21:11
Была на спектакле "Абрикосовый рай" Отличный состав!! Путешествие в солнечный Крым, благодаря этой постановке. Хорошая История заставила и посмеяться от души и слезы навернулись. В общем - спасибо огромное. Провела вечер отлично.
катя
| e-mail: katryn@mail.ru |
2012-04-03 12:51:02
31 марта были на "Варшавской мелодии" восхищает игра, очень много впечатлений остается. очень красивые актёры, восхищает их творческий потенциал готовность донести к зрителю столь много...
кристина
| e-mail: kristi@ukr.net |
2012-03-26 15:03:55
Были на спектакле "Украдене щастя" Гениальная игра актёров. Получили большое удовольствие от спектакля. Спасибо!!! так держать!!
Жанна
| e-mail: janet.ukn. net |
2012-03-26 13:46:59
Ходила на \\\\\\\\\\\\\\\"Урадене щастя\\\\\\\\\\\\\\\" большое спасибо за спектакль!! Очень впечатлило!!! Настоящее высшое искусство!! Артисты - молодцы!! Играли на все 100%. Театр - уютный, хочется еще приходить.
светлана
| e-mail: sveta@ukn.net |
2012-03-26 13:29:15
мы были на спектакле "Абрекосовый рай" первых минут окунаемся ту жизнь. спасибо огромное за доставленное удовольствие.
анна
| e-mail: annyta@ukr. net |
2012-03-19 16:07:43
Спектакль "Тарас Бульба" великолепный!!! Очень понравилось!! Все очень хорошо пели, танцевали. Получила море удовольствия, буду приходить на спектакли вашего театра ещё!!!
тетяна
| e-mail: tetyna@ukr.net |
2012-03-19 13:46:46
Были всера на "Тарасе Бульбе" очень очень понравилось!!! Браво актёрам!!! Браво!!! Браво!!! Хочется прийти снова и снова!!!
Оля
| e-mail: hghgf@mail.ru |
2011-12-21 13:41:00
Гениально! Я поверила всему происходящему. Спектакль пленил воображение. Великолепная игра актеров. Понравилась идея с бусами...Кровь. БРАВО. "Украдене щастя" -одно из лучших!
Іван
| e-mail: ivannito@mail.ru |
2011-12-18 01:03:18
Сьогодні були з дружиною на прем"єрі вистави "Украдене щастя". Знали, що це драма, тому розуміли , що не йдемо розважатися. Та яку ж ми насолоду отримали - вистава чудова! Досі розмовляємо і ділимось враженнями, хоча довго мовчали, преварювали! Говорити - замало, треба подивитись. Я із задоволенням ще раз схожу, другий склад цікаво подивитись. Часто буваємо в цьому театрі, тож акторів вже знаємо. Цікаво подивитись, як перевтілюються. ЧУДОВО!
Адміністратор
| e-mail: toma.trunova@yandex.ru |
2011-04-11 23:22:22
Шановні глядачі!
Вистава "Холостяки та Холостячки" відбудеться 30 квітня 2011 року у Малому залі Палацу "Україна" о 19.00.
У комедії грають:
Андрій Федінчик
Ірина Скрипникова
Інга Нагорна
Віталій Салій
Вартість квитків 50 та 70 грн.
Довідки за телефоном: 0976671849
Ніна
| e-mail: ninok@mail.ru |
2010-11-09 13:04:08
Це чудовий театр!!! В суботу 06.11. були на виставі \\\"Ілюзія обману\\\". Смішно, весело, гостинно, чудові АКтори! Спасибі Вам! Прийдемо ще!
Алена
| e-mail: alena89@ukr.net |
2010-11-06 17:23:05
Очень рады, что теперь на Русановке есть театр, и вдвойне рады, что это - театр \"Киев\". Очень полюбили этот театр и актеров. Последний раз были на спектакле \"Моя жена - лгунья\". Это замечательная комедия! Остроумная, музыкальная, со вкусом Америки 30-х годов. Мы вас любим!
Марина
| e-mail: SuperMarynka@bigmir.net |
2010-03-16 12:06:15
Театр став для мене відкриттям 2008 року. Випадково пішла на виставу "Задоволені собою" і була страшенно задоволена. Навіть більше, захоплення переповнювало мене.
Потім якось на театр не було часу, згодом на Андріївському узвозі я їх не знайшла. Та ось минулого тижня я таки вибралася на Русанівську Набережну на виставу "Холостяки та холостячки". Я була вкотре шокована, перезбуджена, вражена їхньою грою. постановкою. Я сиділа й думала: що я робила цей рік? Чому не могла вибратися в театр??? Наскільки щиро, правдиво показане наше життя. З другої хвилини я плакала від сміху, від усвідомлення цієї життєвої правди, закушувала губи, руку, бо боялася, що все те вирветься з мене, усі емоції.
А ще мене вразило, що там було кілька незаповнених місць. ЯК??? Така вистава? Що ж тоді люди дивляться, якщо не це???
|
|
|
|
|
 |
| ПОГОДА |
 |
|
| КУРСЫ ВАЛЮТ |
 |
|
|