Последние отзывы
 
 

Цена:

Виставка, як сподіваються організатори, розпочне новий проект, присвячений міському пейзажу і міській культурі.

Шанобливе ставлення до стародавніх пам'ятників є однією з засад європейської культури ще з часів Відродження. Але пристрасть до втіленого в будівлях минулого залишається привілеєм меншості.
Звичайно, не тієї меншості, якій належить більшість національного багатства, а тих небайдужих людей, кого Григорій Померанц називає <<творча меншість>> і для кого фрагменти історичного полотна  міста щільно переплетені з особистими спогадами і переживаннями. Тому в експозиції першої з циклу виставки, присвяченої  Києву - <<Столиця, яка зникає>> - ви не знайдете панорамних  або <<гламурних>> зображень міста.

В роботах художників, чиї імена вже увійшли до історії українського мистецтва - Юрія Хіміча, Галини Григор'євої, Якима Левича, Бориса Рапопорта, Михаїла Вайнштейна, Зінаїди Волковинської, Григорія
Сокиринського, Олександра Вовка - можна побачити руїни Київського університету, опинитись на  вечірній неосвітленій вулиці, визирнути у вікно на затишний печерський  двір, відчути прохолоду  каштанової алеї. Вони залишаються наочним спогадом про те, чого ми самі пам'ятати
не можемо.

До знаменитих <<шестидесятників>> приєднуються сучасні роботи Л. Рапопорт, О.Агамян, О.Аполлонова та інші. Умитий дощем Київ побачить з вікна майстерні закохана в місто О.Придувалова, а березняківські нудні  дев'ятиповерхівки перетворює на східні пагоди уява і майстерна рука П.Фішеля.

Історичний ландшафт міста зберігає для нас спогади батьків, а ми передаємо їх далі, своїм дітям, і так здійснюється збереження нас, людей, як самих себе.
ОТЗЫВЫ
Просим здесь писать именно отзывы и коментарии по работе данной фирмы или вопросы для читателей. Комерческую информацию или предложения для данной фирмы вы можете отправить через контактную форму здесь.